Informacja o naborze uzupełniającym

do przedszkoli publicznych i oddziałów przedszkolnych zorganizowanych w szkole podstawowej

na rok szkolny 2015/2016

Szanowni Rodzice,

Nabór uzupełniający przeznaczony jest dla kandydatów, których sytuacja z różnych przyczyn nie została rozwiązana w rekrutacji podstawowej.

Na tym etapie rekrutacja nie odbywa się za pomocą systemu elektronicznego.

Rodzice wypełnią nowy wniosek wyłącznie w formie papierowej, który mogą pobrać w każdej placówce dysponującej wolnymi miejscami i wraz z dokumentami potwierdzającymi kryteria rekrutacji składają w tej placówce.

Jeżeli dziecko brało udział we wcześniejszej rekrutacji, można posłużyć się kserokopią dokumentów potwierdzających kryteria rekrutacji, złożonych w przedszkolu/szkole pierwszego wyboru, które można pobrać z tej placówki.

Oryginały złożone w procesie rekrutacji podstawowej pozostają w przedszkolu/szkole pierwszego wyboru, w której dziecko nie otrzymało miejsca.

Ważne daty:

• Do dnia 29.05.2015r. – składanie wniosków na wolne miejsca do wybranego przedszkola lub oddziału przedszkolnego zorganizowanego w szkole podstawowej.
  • 08.06.2015r. do godz. 12.00 – podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych.
  • 08.06.2015r. – 11.06.2015r. – potwierdzenie przez rodziców kandydata woli przyjęcia dziecka do przedszkola (zawarcie umowy cywilno – prawnej).
  • 12.06.2015r. do godz. 12.00 – podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych.

Wydarzenia:

14 maj - dzieci z gr. IV i V będą miały wykonywane zdjęcia do tablo. Ponieważ zdjęcia będą wykonywane na białym tle, dlatego prosimy o ubranie dzieci w kolorowe odświętne stroje.

Dzień rodziny:

* gr. I - 29.05.2015 godz. 14.15

* gr. II - 26.05. 2015 godz. 15.00

* gr. III - 26.05.2015 godz. 15.30

* gr. IV - 28.05.2015 godz. 15.00

2 czerwiec - autokarowa wycieczka do Dziwnowa do Parku Miniatur. Planujemy wyjechać z przedszkola ok. godz. 8.20 i wrócic ok. 15.00 - 15.30

17 czerwiec - maluszki z gr. I obejrzą spektakl pt. "Smok" w Teatrze Pleciuga

data nie ustalona - koncert muzyczny pt. "W rytmie afrykańskiej przyrody"

22 czerwiec godz. 16.15 -  "Studniówka - 100 dni do szkoły" uroczyste zakończenie roku szkolnego w grupie V Gumisiach
25 czerwiec godz. 15.30 -  "Studniówka - 100 dni do szkoły" uroczyste zakończenie roku szkolnego w grupie IV Elfach

Kochani !
     Zachęcamy do zbierania nakrętek po napojach, kosmetykach, środkach czystości. Nakrętki prosimy zostawiać w szatni przedszkola. Będziemy je przekazywać Stowarzyszeniu Rodzin i Przyjaciół Dzieci z Zespołem Downa ISKIERKA w Szczecinie.